Menu
Klubnyt 10. august kl. 21:22
DBU pokalen
Klubnyt
28. februar kl. 07:15 Generalforsamling 2022
Ungdoms Nyt
03. februar kl. 13:04 Blue & White Banner Day
Arrangementer 2021
31. januar kl. 12:18 Generalforsamling
Klubnyt 2021
21. december kl. 14:23 Orientering
;
;
Kommende kampe
August 2022
17.
onsdag
18.30
FC Nakskov
livescore
6 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (09) Efterår • Pulje 5
OK+ stadion
Bane 04
MB
OK+ stadion
Bane 04
18.
torsdag
18.30
NAB
Omkl. 2
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 4
Burger King Arena Nr. Alslev
Kampbane - Stadion
Nakskov
Omkl. 4
Burger King Arena Nr. Alslev
Kampbane - Stadion
19.
fredag
18.00
FC Nakskov
Rum 06
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår • Pulje 6
OK+ stadion
Bane 06
Store Heddinge BK
Rum 02
OK+ stadion
Bane 06
19.
fredag
18.30
B. 73, Slagelse
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 4
Stadion Vest
Nakskov
Stadion Vest
19.
fredag
19.00
FC Nakskov
Rum 12
-
Herrer
Senior
Herre LFS 22/23 • p1
OK+ stadion
Bane 01 - stadion
Tingsted
Rum 07
OK+ stadion
Bane 01 - stadion
20.
lørdag
10.00
Herlufsholm GF
-
Herrer
U17
U17 Drenge 1 (06) Efterår • Pulje 3
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
FC Nakskov
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
20.
lørdag
11.00
Toksværd Olstrup Fodbold
-
Herrer
U15
Træningskamp U15 Drenge 4 • Pulje 1
Toksværd Idrætsplads
FC Nakskov
Toksværd Idrætsplads
20.
lørdag
11.00
Toksværd Olstrup Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (08) Efterår • Pulje 4
Toksværd Idrætsplads
FC Nakskov
Toksværd Idrætsplads
20.
lørdag
12.00
Nakskov
Rum 08
-
Herrer
Senior
Herre S3 22/23 • p1
OK+ stadion
Bane 01 - stadion
Radsted
Rum 02
OK+ stadion
Bane 01 - stadion
20.
lørdag
13.00
Køge Nord FC
-
Herrer
Senior
Sjællandsserien • Pulje 2
Rishøj Stadion
FC Nakskov
Rishøj Stadion
21.
søndag
10.00
Luif/B1938
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 6
LUIF´s anlæg
Nakskov
LUIF´s anlæg
21.
søndag
10.30
ØUB
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 4
Øster Ulslev stadion
FC Nakskov
Øster Ulslev stadion
21.
søndag
11.00
FC Nakskov
Rum 08
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands M (10) Efterår • Pulje 1
OK+ stadion
Bane 05
FK Sydsjælland 05
Rum 02
OK+ stadion
Bane 05
21.
søndag
12.00
FA 2000
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (09) efterår • Pulje B
Jens Jessens Vej
Kunst 1
FC Nakskov
Jens Jessens Vej
Kunst 1
21.
søndag
14.30
Nakskov
Rum 07
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 4
OK+ stadion
Bane 06
Errindlev
Rum 03
OK+ stadion
Bane 06
23.
tirsdag
18.30
FC Nakskov (Liga 3)
-
Herrer
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 • Pulje 1
OK+ stadion
Næstved I.F. (Liga 2)
OK+ stadion
23.
tirsdag
18.30
FC Nakskov (M)
-
Herrer
U13
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 • Pulje 1
OK+ stadion
Nykøbing FC (Liga 2)
OK+ stadion
23.
tirsdag
18.30
FK Sydsjælland 05
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (08) Efterår • Pulje 4
Lov Stadion
FC Nakskov
Lov Stadion
23.
tirsdag
18.30
Nakskov
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 6
OK+ stadion
Nykøbing FC
OK+ stadion
24.
onsdag
17.45
FC Nakskov
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 7
OK+ stadion
Luif/B1938
OK+ stadion
24.
onsdag
19.00
FC Nakskov
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 4
OK+ stadion
Næstved I.F.
OK+ stadion
25.
torsdag
18.00
SB
Omkl. 4
-
Kvinder
U16
U16/U15 Piger 8-mands (07-08) Efterår • Pulje 3
SB´s anlæg
Bane 8.1
FC Nakskov
Omkl. 5
SB´s anlæg
Bane 8.1
25.
torsdag
18.30
Møns FK
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (09) Efterår • Pulje 5
Stege Stadion
FC Nakskov
Stege Stadion
25.
torsdag
19.00
FC Nakskov
-
Herrer
Senior
Herre S1 2022/23 • p1
OK+ stadion
TGB
OK+ stadion