Klubnyt
Generalforsamling 2024.
Klubnyt
17. juni kl. 21:47
Støt FC Nakskov, hver gang du tanker
Klubnyt
15. juni kl. 20:47
OK fordobler støtten
Klubnyt
22. februar kl. 12:44
Generalforsamling
Nyheder
28. januar kl. 15:14
Jesper Kristensen - Årets leder
Kommende kampe
April 2024
|
|||||||
24.
onsdag
|
Rum 13 |
U13 Piger 8:8 3 (11) Forår • Pulje 3
OK+ stadion
Bane 02 - kunst
|
Rum 14 |
OK+ stadion
Bane 02 - kunst
|
|||
25.
torsdag
|
Rum 3 |
U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår • Pulje 7
Lollands Bank stadion
Bane 5 - Trænings-/Kampbane - 8 mands
|
Rum 12 |
Lollands Bank stadion
Bane 5 - Trænings-/Kampbane - 8 mands
|
|||
25.
torsdag
|
Rum 4 |
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår • Pulje 8
TGB´s anlæg
Bane 3 - 8-mands (bagerst)
|
Rum 3 |
TGB´s anlæg
Bane 3 - 8-mands (bagerst)
|
|||
25.
torsdag
|
Rum 02 |
Herre S1 2023/24 • p1
OK+ stadion
Bane 02 - kunst
|
Rum 05 |
OK+ stadion
Bane 02 - kunst
|
|||
26.
fredag
|
|
Ungdomspokalen U14 Drenge B (10) 23/24 • Pulje 1
Kirke Hyllinge Stadion
|
|
Kirke Hyllinge Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
Rum 02 |
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår • Pulje 3
OK+ stadion
Bane 02 - kunst
|
Rum 03 |
OK+ stadion
Bane 02 - kunst
|
|||
27.
lørdag
|
Omklædning 10 bag Hal C Ringsted Sport Center |
U17 Drenge Mester (07) Forår • Pulje 2
Ringsted Stadion Kunstgræs
Kunst 6
|
Omklædning 4 Anlægsvej stadion |
Ringsted Stadion Kunstgræs
Kunst 6
|
|||
27.
lørdag
|
NR. 6 - BLÅ |
Sjællandsserien • Pulje 2
Solrød Idrætscenter
Kunst 2 (11M)
|
NR. 5 - BLÅ |
Solrød Idrætscenter
Kunst 2 (11M)
|
|||
27.
lørdag
|
|
U14 Drenge 4 (10) Forår • Pulje 4
Bårse Stadion
|
|
Bårse Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
Herre LFS 2023/24 • p1
LUIF´s anlæg
|
|
LUIF´s anlæg
|
|||
28.
søndag
|
|
U15 Drenge 3 (09) Forår • Pulje 4
Sorø Stadion
|
|
Sorø Stadion
|
|||
28.
søndag
|
Rum 08 |
U16 Drenge 2 (08) Forår • Pulje 3
OK+ stadion
Bane 02 - kunst
|
Rum 03 |
OK+ stadion
Bane 02 - kunst
|
|||
28.
søndag
|
|
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 5
Nykøbing FC
|
|
Nykøbing FC
|
|||
28.
søndag
|
Omklædning 6 |
U15 Piger 2 (09) Forår • Pulje 3
Stadion Vest
Bane 1
|
Omklædning 3 |
Stadion Vest
Bane 1
|
|||
28.
søndag
|
Rum 03 |
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår • Pulje 3
OK+ stadion
Bane 03
|
Rum 08 |
OK+ stadion
Bane 03
|
|||
28.
søndag
|
Rum 06 |
U14 Drenge 1 (10) Forår • Pulje 3
OK+ stadion
Bane 02 - kunst
|
Rum 07 |
OK+ stadion
Bane 02 - kunst
|
|||
29.
mandag
|
|
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår • Pulje 8
OK+ stadion
|
|
OK+ stadion
|
|||
30.
tirsdag
|
Rum 06 |
U14 Drenge 1 (10) Forår • Pulje 3
OK+ stadion
Bane 02 - kunst
|
Rum 02 |
OK+ stadion
Bane 02 - kunst
|
|||
30.
tirsdag
|
|
HS3 11:11 Forår 2024 • Pulje 1
Øster Ulslev stadion
|
|
Øster Ulslev stadion
|
|||
Maj 2024
|
|||||||
1.
onsdag
|
|
U16 Drenge 2 (08) Forår • Pulje 3
Øster Ulslev stadion
|
|
Øster Ulslev stadion
|
|||
2.
torsdag
|
|
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår • Pulje 8
JP Air Tech Arena
|
|
JP Air Tech Arena
|
|||
2.
torsdag
|
|
U14 Drenge 4 (10) Forår • Pulje 4
OK+ stadion
|
|
OK+ stadion
|
|||
3.
fredag
|
|
U13 Piger 8:8 3 (11) Forår • Pulje 3
THUN Arena
|
|
THUN Arena
|